Zdjęcie grupowe zawodników Crossfit Team Susz na tle ścianki z grafiką zawodów Biegun OCR

W ostatnią sobotę 27 marca ekipa zawodników z Crossfit Team Susz wybrała się do Gdyni na zawody OCR Biegun - Odwilż na bagniskach.

Po raz kolejny zawody w Gdyni okazały się dla naszych reprezentantów szczęśliwe i jak najbardziej udane. Indywidualnie Przemysław Misiak uplasował się na 2 miejscu fali Open na dystansie dwóch okrążeń. Drużynowo natomiast, męska drużyna w składzie: Przemysław Misiak, Tomek Lewandowski, Marcin Rynkowski, Mariusz Augustyniak zajęła 3 miejsce fali Open na dystansie dwóch okrążeń. Dłużne chłopakom nie pozostały Panie. Drużyna w składzie: Magda Godlewska, Anna Pohlid-Doda, Malwina Laskowska, Marta Dalkiewicz zajęła 3 miejsce fali Open na dystansie 1 okrążenia.

Ponadto w fali elit wystartowali Darek Dalkiewicz i Piotr Latopolski. Pierwsze "koty za płoty" w postaci debiutu w zawodach zaliczył Waldemar Laskowski.

Brawo! Widać ewidentnie, że zimą ekipa nie leniuchowała!