W poniedziałek 14 listopada w hali suskiego CSiR zainaugurowany został nowy sezon 2022/23 cyklu TOP-12 w tenisie stołowym. Do sportowej rywalizacji podczas pierwszego turnieju przystąpiło 25 zawodniczek i zawodników.

W poniedziałek 14 listopada rozegrany zostanie pierwszy turniej w ramach TOP-12 tenisa stołowego w sezonie 2022/23.

Zdjęcie grupowe uczestników  finału TOP-12

W dniach 14 i 21 lutego 2022 r. w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu odbył się Finał rozgrywek TOP-12 w tenisie stołowym edycji 2021/2022.

Grafika przedstawiająca piłeczkę i rakietę do tenisa stołowego

Za nami już 11 turniejów eliminacyjnych sezonu TOP-12 w tenisie stołowym.


Rozgrywki rozpoczęły się 8 listopada i rozgrywane są w każdy poniedziałek w hali suskiego CSiR. Cykl 12 turniejów wyłoni najlepszą dziesiątkę, która w finałowej bezpośredniej rywalizacji zawalczy o medale i nagrody.

 

Chętnych do udziału zapraszamy na godzinę 18:15 (wejście od strony Orlika). Koszt udziału w turnieju to 5 zł (pobierane tylko od dorosłych osób pracujących).

 

Poniżej aktualna klasyfikacja:

 

Klasyfikacja po 11 turnieju w dniu 6 grudnia 2021 Punkty zdobyte w poszczególnych turniejach
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
miejsce zawodnik suma punktów 8.11 15.11 22.11 29.11 06.12 13.12 20.12 10.01 17.01 24.01 31.01 ----
1 Broża Łukasz 170 13 15 12 18 16 17 15 14 21 16 13   
2 Brodziński Wojciech 125 12 11 11 11 18 12 16 17 17 - -  
3 Dańczyszyn Dariusz 124 9 13 9 17 15 13 12 - 20 8 8  
4 Kleina Dariusz 112 10 12 8 15 17 15 - - 16 7 12  
5 Talpa Tomasz 105 - - - 12 10 16 3 16 18 15 15  
6 Adameczek Stanisław 102 4 2 10 13 13 8 11 10 5 12 14  
7 Klejna Arkadiusz 98 8 10 6 10 12 9 8 6 13 9 7  
8 Kacprzak Jakub 97 11 14 - 19 - - - 11 19 14 9  
9 Kozikowski Bartosz 93 6 9 5 8 6 10 13 15 10 - 11  
10 Jarzembowski Kamil 70 - - - 14 - 14 14 - 15 13 -  
11 Brodziński Jarosław 68 - - - 5 8 - 7 13 14 11 10  
12 Dobrzański Piotr 67 7 8 3 4 11 7 2 7 11 4 3  
13 Papierz Paweł 64 - - - - 9 11 10 9 9 10 6  
14 Tomczyk Amelia 51 3 7 4 9 - 5 9 8 - 6 -  
15 Koteiwcz Przemysław 51 5 6 - 7 14 3 - 12 4 - -  
16 Mączkowska Wiktoria 43 - 5 2 6 3 6 6 3 3 5 4  
17 Stolarska Milena 25 2 4 - 2 4 4 1 4 - 2 2  
18 Baszak Robert 21 - - 7 3 7 - 4 - - - -  
19 Dobrzański Waldemar 18 - - - - - - - 18 - - -  
20 Brodziński Tomasz 17 1 1 - - 2 2 5 2 2 1 1  
21 Wiśniewski Ryszard 16 - - - - - - - - 8 3 5  
22 Rentkowski Tomasz 16 - - - 16 - - - - - - -  
23 Kozielec Stanisław 12 - - - - - - - - 12 - -  
24 Klein Waldemar 9 - 3 1 - 5 - - - - - -  
25 Bieńkowski Zenon 7 - - - - - - - - 7 - -  
26 Segin Marcin 6 - - - - - - - - 6 - -  
27 Zakrzewski Filip 5 - - - 1 1 1 - 1 1 - -  
28 Gadecki Jarosław 5 - - - - - - - 5 - - -  
Uwaga! Przy równej sumie punktów - wyższe miejsce w klasyfikacji ma zawodnik, który uzyskał więcej punktów w ostatnim turnieju eliminacyjnym