Serdecznienie zapraszamy dzieci, młodzież oraz wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na wspólne spotkanie inaugurujące sezon na skateparku. To doskonała okazja, aby rozpocząć majówkę w sportowej atmosferze.

2 maja

godz. 15:00

Skatepark przy CSiR Susz

 

W programie wydarzenia:

– wspólna jazda na rolkach, hulajnogach i rowerach

– wskazówki treningowe dla początkujących i zaawansowanych

– integracja uczestników

– muzyka i sportowa atmosfera

Gościem specjalnym będzie Adam T., który podzieli się swoją pasją do jazdy na rolkach oraz zaprezentuje praktyczne umiejętności.

Spotkanie będzie również zapowiedzią regularnych zajęć planowanych w maju.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Zabierzcie sprzęt, dobry humor i spędźcie ten dzień aktywnie razem z nami.

Do zobaczenia na skateparku.