Początek września to dla nas tradycyjnie praca nad ułożeniem harmonogramu zajęć w budynku hali CSiR Susz. Aktualny grafik przedstawia się następująco:

 

PONIEDZIAŁEK:

15:30 - 17:00 - Unia Susz - AP Młode Talenty - 3 pola (K.Furmański)

17:00 – 18:30 - Sekcja Lekkoatletyczna - 1 pole (A.Szysler) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

18:30 – 20:30 - Tenis stołowy - 1 pole (A.Szczegielniak)

18:30 – 20:00 - Rozbiegany Susz - 1 pole (S.Jurkiewicz)

18:30 – 20:30 - Crossfit Team Susz - 1 pole (M.Augustyniak)

 

17:00 – Kickboxing - Piechotka Team Susz - gr. początkująca (sala 104) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

18:00 – Kickboxing - Piechotka Team Susz - gr. średniozaawansowana (sala  104)

 

WTOREK:

15:45 – 17:00 - Sekcja Lekkoatletyczna KIDS - 1 pole (A.Szysler) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

17:00 – 18:30 – Sekcja Lekkoatletyczna - 1 pole (A.Szysler) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

17:00 – 20:00 - MTB Junior - siłownia (A.Trzciałkowski) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

17:00 – 19:00 - Siatkówka - 1 pole (D.Szczepański)

17:00 – 19:00 - Siatkówka - Siatkary 30+ - 1 pole (D.Wiśniewski)

19:00 – 20:30 - Siatkówka - 1 pole (rezerwacja pola)

19:00 – 21:00 - Siatkówka - 1 pole (rezerwacja pola)

19.00 – 21:00 - Koszykówka 1 pole (C.Sacharczuk/K.Byszewski)

 

ŚRODA:

15:15 – 17:40 - Unia Susz - AP Młode Talenty - 3 pola (J.Wierzchowski)

15:30 - 17:00 - Unia Susz - AP Młode Talenty - 3 pola (K.Furmański)

18:30 – 20:30 - Tenis stołowy - 1 pole (A.Szczegielniak ) 

 

CZWARTEK:

15:15 – 17:40 - Unia Susz - AP Młode Talenty - 2 pola (J.Wierzchowski)

15:45 – 17:00 - Sekcja Lekkoatletyczna KIDS - 1 pole (A.Szysler) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

17:00 – 18:30 – Sekcja Lekkoatletyczna - 1 pole (A.Szysler) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

17:40 – 20:40 - MTB Junior - 1 pole (A.Trzciałkowski) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

19:00 – 20:30 - Rozbiegany Susz - 1 pole (S.Jurkiewicz)

19:00 – 21:00 - Crossfit team Susz - 1 pole (M.Augustyniak)

20:30 – 21:45 - Koszykówka - 1 pole (C.Sacharczuk/K.Byszewski)

 

17:00 – Kickboxing - Piechotka Team Susz - gr. początkująca (sala 104) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

18:00 – Kickboxing - Piechotka Team Susz - gr. średniozaawansowana (sala 104)

 

PIĄTEK:

17:00 – 19:00 - Siatkówka - 1 pole (D.Szczepański)

17:00 – 19:00 - Siatkówka - Siatkary 30+ - 1 pole (D.Wiśniewski)

17:00 – 18:30 - Sekcja Lekkoatletyczna - 1 pole (A.Szysler) /zajęcia dofinansowane z GKRPA/

18:00 - 20:00 - Siatkówka - 1 pole (rezerwacja pola)

20:00 - 21:30 - Piłka halowa - 3 pola (rezerwacja pola)

 

ostatnia aktualizacja: 24.11.2022