11 grudnia 2021 r. w hali CSiR Susz rozegrana została II kolejka Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2021/22. W 9 meczach (osiem planowanych plus jedno zaległe spotkanie) padło aż 45 goli. Kibice zgromadzeni na trybunach mieli więc co oglądać.
W meczu otwarcia Paszynin Auto Centrum Susz w jedynym swoim meczu tego dnia pewnie pokonali Admar Szwarcenowo 7:2. Wysokimi wygranym może pochwalić się również drużyna Gajerek, która wygrała z Błękitnymi Kopanina 4:0, a z Afidecorem Kisielice aż 7:1. Także AS Castel Gandolfo zaliczyło w tej kolejce wysokie zwycięstwo pokonując Widro-Nil 6:1. Pierwsze zwycięstwa zanotowały drużyny Moto-trans i Osiem Gwiazdek. Z jednym zwycięstwem w trzech spotkaniach zadebiutowali w tej edycji SLF Błękitni Kopanina - wygrana z Afidecorem Kisielice. Bez punktów pozostają Ci drudzy, którzy również po raz pierwszy mieli okazję zaprezentować się na parkiecie w tym sezonie.
WYNIKI MECZÓW – II KOLEJKA – 11.12.2021:
Admar Szwarcenowo – Paszynin Auto Centrum Susz 2:7
Moto-Trans – Osiem Gwiazdek 2:0
Błękitni Kopanina – Gajerek 0:4
Moto-Trans – Admar Szwarcenowo 0:3
Afidecor Kisielice – Osiem Gwiazdek 3:5
Widro-Nil – AS Castel Gandolfo 1:6
Gajerek – Afidecor Kisielice 7:1
Widro-Nil – Błękitni Kopanina 1:0
Błękitni Kopanina – Afidecor Kisielice 2:1 (załegły z I kolejki)
KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
Łukasz Święty |
Gajerek |
6 |
Krystian Staniec |
Paszynin Auto Centrum Susz |
6 |
Michał Szymański |
AS Castel Gandolfo |
4 |
Mateusz Jajkowski |
Gajerek |
4 |
Paweł Bieńkowski |
Paszynin Auto Centrum Susz |
4 |
Tomasz Wacławski |
Paszynin Auto Centrum Susz |
3 |
Łukasz Luliński |
Paszynin Auto Centrum Susz |
3 |
Maciej Banaszek |
Admar Szwarcenowo |
2 |
Paweł Flaszyński |
Admar Szwarcenowo |
2 |
Mateusz Nadrowski |
Admar Szwarcenowo |
2 |
Dominik Smulski |
AS Castel Gandolfo |
2 |
Maciej Maśkiewicz |
Gajerek |
2 |
Karol Dembiński |
Widro-Nil |
2 |
Adam Kurowski |
Admar Szwarcenowo |
1 |
Szymon Jaguszewski |
Admar Szwarcenowo |
1 |
Filip Otremba |
Admar Szwarcenowo |
1 |
Radosław Otremba |
Admar Szwarcenowo |
1 |
Filip Owczarek |
Afidecor Kisielice |
1 |
Mateusz Wojtczuk |
Afidecor Kisielice |
1 |
Arkadiusz Gwiazda |
Afidecor Kisielice |
1 |
Damian Drozdowski |
AS Castel Gandolfo |
1 |
Szymon Goryński |
AS Castel Gandolfo |
1 |
Wiktor Łukaszewski |
AS Castel Gandolfo |
1 |
Hubert Cap |
AS Castel Gandolfo |
1 |
Rafał Kozicki |
Błękitni Kopanina |
1 |
Damian Czarnowski |
Błękitni Kopanina |
1 |
Radosław Wolski |
Gajerek |
1 |
Damian Szczepański |
Gajerek |
1 |
Mariusz Gąsior |
Moto-Trans |
1 |
Dawid Ciężkowski |
Osiem Gwiazdek |
1 |
Tomasz Lewandowski |
Osiem Gwiazdek |
1 |
Kornel Borecki |
Osiem Gwiazdek |
1 |
Mateusz Leński |
Osiem Gwiazdek |
1 |
Michał Żmuda |
Osiem Gwiazdek |
1 |
Adrian Laskowski |
Paszynin Auto Centrum Susz |
1 |
Jarosław Otręba |
Widro-Nil |
1 |
Kamil Wiącek |
Widro-Nil |
1 |
Adam Jankowski |
Widro-Nil |
1 |
KARTKI ŻÓŁTE:
Łukasz Jaguszewski |
Admar Szwarcenowo |
2 |
Mateusz Jajkowski |
Gajerek |
1 |
Szymon Jaguszewski |
Admar Szwarcenowo |
1 |
Damian Czarnowski |
Błękitni Kopanina |
1 |
Jarosław Otręba |
Widro-Nil |
1 |
Kuba Głowacki |
Afidecor Kisielice |
1 |
Nikodem Janczar |
AS Castel Gandolfo |
1 |
Jakub Janiszek |
Błękitni Kopanina |
1 |
Kordian Wantowski |
Błękitni Kopanina |
1 |
Tomasz Czapliński |
Moto-Trans |
1 |
KARTKI CZERWONE:
Dawid Ciężkowski (Osiem Gwiazdek)
III KOLEJKA – 18.12.2021
15:00 – 15:30 Błękitni Kopanina – AS Castel Gandolfo
15:30 – 16:00 – Gajerek – Osiem Gwiazdek
16:00 – 16:30 – AS Castel Gandolfo – Paszynin Auto Centrum Susz
16:30 – 17:00 – Błękitni Kopanina – Osiem Gwiazdek
17:00 – 17:30 – Widro-Nil – Moto-Trans
17:30 – 18:00 – Gajerek – Admar Szwarcenowo
18:00 – 18:30 – Widro-Nil – Paszynin Auto Centrum Susz
18:30 – 19:00 – Afidecor Kisielice – Admar Szwarcenowo
TABELA LIGOWA: https://csirsusz.pl/index.php/slf/tabela-wynikow